چرا کلاس خصوصی؟

آموزش مکرر دروس:
طی مسیر اخذ مدرک آیلتس آنچنان آسان نیست. دور از ذهن نیست که بسیاری از افراد آسان ترین روش یادگیری را تکرار تمرین بدانند، برخی از این گام‌های دشوار را بایستی تکرار کرد و نیازمند جلسات بیشتری هستند. شاید بیش از یک جلسه، یا بیش از دو جلسه نیاز شما برای یادگیری صرفا یک مطلب باشد، که دقیقا کلاس‌های خصوصی است که نیاز شما را برطرف می‌کنند و دست شما را برای تکرار دوباره مطلب در چند جلسه باز می‌کند، صرفا برای یادگیری دقیق و بیشتر شما.

یکی از مزیت‌های کلاس خصوصی  آیلتس این است که فرد می‌تواند با دقت بیشتری تکنیک های چهار گانه را فرا بگیرد و اشکالات موجود در تکنیک رایتینگ را رفع  نماید و این مشکلات تا روز آزمون تلمبار نشود به عبارتی  استاد مدرس با تمرکز بیشتری می‌تواند یادگیری شما را زیر نظر بگیرد.
تاثیر این دوره و تعداد جلساتی که برگزار می‌شود هم به سطح یاگیری زبان‌ آموزانی‌ که متقاضی این دوره می‌باشند بستگی دارد

دوره های طراحی شده در موسسه گاما به صورتی است که در مدت زمانی نرمال ( نه زیاد و نه محدود) به نمره دلخواهتان برسید، اما افرادی هستند که هنوز هم زمان محدودتری دارند و باید سریع دست به کار شوند این دوره مخصوصا برای این افراد طراحی شده است.

کلاس ها 1.5 ساعته ( یک ساعت و سی دقیقه ) می‌باشد که با تکنیکی متفاوت برگزار می‌شود، تکنیکی خاص، طراحی شده زیر نظر استاید برترمان برای افرای که زمان محدودی دارند و خواستار یادگیری سریع‌تری هستند